Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лос Анджелис преди 2 месеца

2 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Mon Dec 19, 2011 4:32 pm

First topic message reminder :

Беше един спокоен и слънчев ден, през който нямаше начин да остана затворена в хотела, в който бях отседнала. Освен това Лос Анджелис предлага толкова много забавления, които не можах да разгледам заради проливният дъжд вчера.
Бях се запътила към най-близкото кафене, като за начало, а след това щях да се поразходя, може би. Та, вървях бавно, като отвреме навреме поглеждах минувачите покрай себе си. Не очаквах да срещна някой познат, но пък някой интересен - защо пък не.
Вървях си съвсем спокойно, когато някой не че се блъсна в мен, а се опита да ме помете от улицата.
Обърнах се и го погледнах смръщено.
- Мисля, че не съм толкова малка, че да не ме видите...

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down


Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 2:22 pm

Нещата се развиваха все по-бързо и определено не можех да се оплача. Видях страстта в очите й и това ме провокира още повече. Ръцете ми шареха по вече голото й тяло и я опипвах собственически, сякаш винаги е била моя и винаги ще ми принадлежи. Целувах я страстно по врата и я притисках към себе си. Това да усещам тялото й прилепнало за моето, беше неописуема наслада. Все пак не бързах за никъде ... вечерта тепърва започваше, а тя определено беше в състояние, да поеме нещата под свой контрол. Отпуснах се спокойно назад и затворих очи, като се отдадох напълно на приятното чувство, което ми носеше това момиче.

Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Fri Dec 23, 2011 4:48 pm

Допирът на горещото му тяло до моето беше хиляди пъти по-възбуждащо от всичко, което бях усещала досега. Измърках тихо, захапвайки леко долната му устна и я дръпнах закачливо. Плъзнах бавно езика си по корема му... обсипвах всяка друга част, но не и устните му.
Беше адски възбуждащо, а страстта пбсебваше ума ми до полуда... Разкопчах бавно копчетата на панталона му, усещайки как тялото му потръпва възбудено при всеки допир. Пръстите ми игриво шареха по настръхналата кожа, оставях малки червени следи от нокти по гърба му, запушвайки устните му със страстни целувки.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 5:29 pm

Тя само си играеше, но аз не бях от най-търпеливите. Свалих панталона си и го ритнах на някъде по земята. Бях останал само по боксерки, а тя по бикини и красивите ни тела нежно се отъркваха едно в друго. Ръцете ми нежно галеха гърба й, докато устните ми си играех с гърдите й. Не след дълго останахме и без бельо и тогава телата ни се сляха в едно. Чувството беше така завладяващо и пристрастяващо, че не желаех да я пускам. Тя все още беше върху мен и грациозно извиваше красивото си тяло, като ме караше да тръпна от удоволствие. Устните ми преминах през всяко място на тялото й, което успях да достигна. Не че не ми харесваха нещата така, но обичах аз да доминирам. Бързо я завъртях и се оказах над нея, като тя беше седнала на ръба на сепарето, а аз бях на колене пред нея, като все още бях в нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Fri Dec 23, 2011 5:55 pm

Стенех от удоволствие и правех всичко, за да улесня достъпа до най-тайните кътчета на тялото си. Караше ме да потръпвам от напористите нежни целувки, с които обхождаше тялото ми. Веднъж озовала се под него се разбра, че и непокорното може да се укроти. Яхаше ме като див ездач, препускащ към необятната пустиня. Такава дива наслада не бях изпитвала никога досега... погледите ни се срещнаха за момент, диви и изпълнени с ярост и желания.
С бавни и ритмични движения, той ме насочваше към правилата на неговата игра, а удоволствието караше тялото ми да се извива като дъга.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 6:09 pm

Начина, по който извиваше тялото си ме влудяваше. Нежно я галих по пръста, като отново целувах гърдите й. Движех се бързо и ритмично, като следвах главата си цел - да задоволя дамата си. Тя беше толкова нежна и толкова крехка, че чак се плашех и не смеех да забързам нещата, но пък и така ми харесваше. Исках да бъда нежен с нея, защото тя го заслужаваше. Да я дарявам не със страст, а с любовни ласки.
Прегръщах я и я притисках в себе си, а тя въобще не ми се противеше. Беше толкова приятно и чувствено, че за обикновен човек би било пристрастяващо. Към края вече си позволих да забързам темпото и с удоволствие установих, че тя няма нищо против. Чувах нежните й стенания и това ме подлудяваше. Грубо я хванах зя дупето, за да я натисна надолу и да проникна докрай в нея, като така сложих край и на удоволствието ... но само за сега. Нощта беше дълга и бях сигурен, че ако тя приемеше поканата ми да я прекараме заедно в хотела, щеше да има още много такива приятни моменти.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Fri Dec 23, 2011 7:40 pm

Сплетох пръсти в неговите в очакване на кулминацията, а той просто.. спря. Погледнах го учудено, какво ставаше?
Той се поизправи, нее... не исках да спрем...Исках да продължим, толкова добре ни беше заедно. Нацупих се като непослушно дете и се сгуших в прегръдките му. Не можах да се сдържа и целунах малката дъга между ухото и челюстта му. Не исках да го пусна, вдишвах силно уханието му на мускус... не, нямаше да го пусна да стане. Ако трябваше щях да се увия около него като змия... ох,какви глупости само си мислех. Разбира се, че след тази нощ ще си тръгне... дали той, дали аз.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 8:09 pm

Сипах си една чаша уиски и го изпих на един дъх. Прегърнах я и я целунах по главата, като се чудех дали да не тръгнем към хотела или да останем още малко тук, за да се забавляваме или дали да не го направим още веднъж тук и какво ли още не мина през главата ми. Накрая просто реших да си остана така, а цялото ми тяло пулсираше и карамелената ми кожа беше настръхнала от удоволствие. Това определено не ми стигаше ... защото той не можеше да се успокои, но обичах да карам нещата така, че да си играя с другия, а ако искаше още ... трябваше сама да си го вземе.
Точно в този момент дойде сервитьорката, с няколко пепелника в ръка, но явно не беше забелязала, че на нашата маса никой не пушеше. Тя вдигна завесата и се изчерви тотално, като се изви няколко път, а мен това само ме разсмя. Изгоних я по възможно най-любезния начин, като дори не си направих труда, да изтрия този спомен от главицата й ... да има за какво да си мисли довечера.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Fri Dec 23, 2011 8:24 pm

Хванах ръката му и я стиснах леко, виждах отначало празна "стая с пухено легло, а след малко не леглото се появи момиче само по бельо, което танцуваше и скачаше по меката повърхност. Смееше се, а смехът й бе мелодичен като звън на камбанки. До вратата на стаята стоеше мъж, небрежно облегнат на рамката... гледаше момичето, а тялото му тръпнеше да я приближи, но сърце не му даваше да прекъсне играта й."

Отворих очи и погледнах Крис :
- Можеш да имаш това отново... - усмихах му се чаровно и станах, за да потърся бельото си сред разпръснатите на пода дрехи.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 9:13 pm

Улових ръката й и я дръпнах рязко съм мен, а тя падна в прегръдките ми и я целунах съвсем нежно и невинно. Пръстите ми преминаха през копринените й коси, а погледа ми за един дълъг момент остана върху красивите й очи. Усмихнах й се мило, а дори не знаех как успяваше да провокира толкова нежни чувства в мен.
- Остани така - прошепнах, като устните ми леко се докосваха с нейните, когато говорех - не се обличай и остани в прегръдките ми.
Не знаех какво щеше да е настроението ми утре, но сега исках да съм нежен и добър с нея и исках тя да ми позволи поне да опитам. Галех я по врата, като не откъсвах очи от нея и се бях замислил за какви ли не глупости. Може би щях да се задържа още малко в този град ... заради нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Fri Dec 23, 2011 9:45 pm

Сякаш в момента, в който чух тези думи... за мен нямаше нищо друго на света, освен него. Бяхме сами в един наш свят покрит с копринена завеса. Само ние, прегърнати и смирени като ангели (е, аз имах оправдание), нямаше нещо, което да ме интересува освен човека пред мен. Исках времето да спре.
Целунах го, но без онази страст за секс, просто чиста и невинна целувка. Не исках никой да ни раздели, и въпреки че имах още много енергия исках просто да седя в прегръдките му.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 9:56 pm

Бавно и нежно я поставих да легне на сепарето, а аз легна върху нея, като галех цялото й тяло и целувах жадно устните й. Всичко беше толкова нежно и невинно, точно като нея, че не смеех да опороча този момент с див секс, но не можех и да седя и да я гледам безучастно. Бавно проникнах в нея, но този път с намерение да я любя. Пръстите на ръцете ни се преплетоха над главата й, устните ни се изпиваха взаимно, телата ни се сливаха и се движиха в един ритъм и всичко беше толкова приятно, че бих предпочел този миг да не свършва. Само се надявах пак да не рови в главата ми, защото това щеше да бъде вече грубо и може би до някъде унизително за мен.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Sun Dec 25, 2011 4:53 pm

Беше хиляди пъти по-хубаво да не гоним удивителен и свръхестествен ритъм, просто бавно и нежно да сливаме телата си по един толкова приятен начин. Това темпо ме вкарваше в див екстаз, от който не исках да излизам. Бегло чувах удовлетворителни стонове, които ме навеждаха на все по-мръснишки мисли. Устните ни, жадни за милувки, се преплитат едни в други, а езиците ни се преплитаха в чудновати съчетания. Опредлено знаеше как да достави доза удоволствие на една жена.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Sun Dec 25, 2011 7:22 pm

Не исках да отлепям устните си от нейните, нито телата ни да се отделят едно от друго, за това нямах намерение да спираме скоро със заниманието ни. Вече бях научил как й харесва да я целувам и къде обича да я докосвам. Правех всичко, като се надявах да й доставя максимално удоволствие и въобще бях пренебрегнал себе си.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Sun Dec 25, 2011 7:50 pm

Да ме глези беше тотално удоволствие, но какво бе от моя страна - егоизъм. Затова реших да го поглезя аз. Погледнах го любопитно, сякаш за да получа разрешение или забрана, но това едва ли щеше да ме спре да направя каквото пожелая.
Имах дълъг и гъвкав език, с чиято помощ можех да направя много неща. Обсипвах тялото му с малки влажни целувки, докато не стигнах до желаната цел. Завъртях главата си отначало бавно... влудяващо бавно, а ръцете ми го галеха и масжираха с движения нагоре-надолу...
Усещах трептящата възбуда между пръстите си, затова отново възседнах дивия мустанг като амазонка, приготвяща се за див галоп. Движих се тантрично, вплитайки отново пръсти в неговите.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Sun Dec 25, 2011 9:49 pm

Движенията й ме влудяваха и не можех да мисля, не че имаше какво да му мисля сега ... желаех я, тя беше моя, беше толкова просто. Тя отново се качи върху мен, а аз я оставих да се движи върху мен, като нежно целувах врата й, устните й и гърдите й. Пръстите на ръцете ни се бяха впрели и признавам, че ми беше приятно, но я пуснах, за да увия ръцете си около нежното й тяло и по този начин я притисках към себе си. От устните ни се изтръгваха нежни и леки звуци, които показваха колко приятно беше това и за двама ни.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Tue Dec 27, 2011 7:37 pm

Спокойни, макар и леко задъхани от редиването на бесен галоп и нежн ласки, любов. Щастливи се излежавахме на сепарето под нас. Горещите ни тела се допираха, сякаш се сливаха... шепнехме нежно безмислени думи, наслаждавахме се на компанията си.
Вече изживяхме незабравими мигове, а сега какво следваше... Може би мигът на забрава...
Погледите ни се срещнаха и за миг загубих мисълта си, наслаждавайки се на перфектната му красота.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Tue Dec 27, 2011 7:54 pm

Нежно галех тялото й, като се наслаждавах на извивките й, но това не ми стигаше.
- Искаш ли да прекараме нощта заедно - попитах плахо като влюбен тинейджър.
Истината беше, че исках да я усетя, когато си легна и да я видя, когато се събудя. Точно така, както я усещах и гледах сега. За миг затворих очи и си представих как утринното слънце осветява всяка извивка на перфектното й тяло. Целунах я нежно по челото и останах така доста дълго, мечтаейки си като най-обикновен човек. Донякъде хората ми харесваха, защото живота им беше изпълнен с тази мистерия, която пораждаше неповторима тръпка. Беше много приятно да тръпнеш в очакване, но само ако накрая оставаш зарадван. Не ми се беше случвало обратното, но едва ли щеше да ми е особено приятно, но сега не исках да мисля за това ... исках да прекарам една хубава вече, а защо не и едно прекрасно утро.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Tue Dec 27, 2011 8:31 pm

Усмихвах се, изучавайки с поглед всеки нежен детайл на лицето му. Чудех се с какво заслужих това адски секси тяло, допиращо се до моето... милата усмивка, която се оглеждаше в очите ми.
Примигвах срещу нетърпеливото му изражение, може би малко ми доставяше удоволствие да го измъчвам... в тези няколко секунди на агония, в която го хвърляше моето мълчание.
- Ненаситник... - изкикотих се свенливо.
Но не бях ли и аз същата, не исках ли да го задържа колкото се може повече.
- Да, искам...
Надигнах се леко и допрях устните си до връхчето на носа му за една последна целувка преди да се сетя :
- Как ще си тръгна оттук? - попитах, поглеждайки към непотребния парцал допреди малко представлявал моята рокля.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Tue Dec 27, 2011 10:25 pm

Тъкмо щях да предложа ризата си, когато се сетих, че тя се намираше някъде на пода на дискотеката. Подадох главата си между завесите и видях някакво момиче с хубава синя рокля. Привиках я с пръст, а тя напълно наивна се отзова на момента. Видях, че в момента Мел не ме гледа и се възползвах от случая. Силната ми ръка стисна нежното лице на момичето и определено й причини болка, но на мен това не ми пречеше особено. Вгледах се в очите й и изведнъж страха й изчезна, а след като я пуснах, тя се съблече и си отиде само по бельо, като ми даде роклята си. Върнах се на сепарето и подадох роклята на дамата си, а тя ме изгледа странно, след което огледа и роклята.
- Не питай! - казах напълно сериозно и започнах да се обличам - няма да ти се наложи дълго да седиш с нея.
Бях решил, че веднага щом отидем в хотела щях да й поръчам една рокля по интернет. Мисълта, че ще ходи с някоя употребявана рокля ме дразнеше, но в момента не се сещах за по-добър вариант.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Wed Dec 28, 2011 12:35 pm

Погледнах го учудено, нямах представа как толкова бързо успя да се сдобие с рокля, която не беше мой размер, но беше много по-добре отколкото да се разхождам по бельо из пълна с хора дискотека, нали?
- Благодаря.
Свих рамене и поех дрехата от ръцете му... трудно щях да вляза в това. Можех да й направя малко модификации, но сега нямаше време. Всъщност в тази иначе красива рокля приличах на наденичка или по-скоро на нещо, което ще прелее. Но нямах право да се оплаквам.
- Не съм си и мислила, че ще ме оставиш да седя дълго с нея... - отвърнах игриво.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 5:25 pm

Прегърнах я през рамената, като я придърпах към себе си и я целуна страстно. Изглеждаше малко смешничко в тази рокля, но както се изказваха влюбените идиоти ... харесваше ми всякак. Опитах се обаче да не мисля за това, защото самата мисъл ме дразнеше. Имах някаква слабост към мили същества, а сега определено не ми беше до лиготии. Сложих няколко банкноти на масата, взех сакото си в ръка и положих другата на кръста й. Двамата излязохме от дискотеката, като бяхме доста добре огледани от повечето хора, но никой не обърна особено внимание. Качихме се в колата ми и потеглихме към хотела. Секунди преди да запаля се надигнах от мястото си и я целунах отново. Дори ми се искаше да не спирам да я целувам, но ако го бяхме направили и тук вече щеше да е малко странно. Запалих колата и след няколко незначителни минути бяхме в хотела, а от рецепцията ни гледаха странно. Все пак бяха изпълнили искането ми и зарадвах, когато в стаята видях червени рози във всяка ваза, свещи навсякъде и бутилка шампанско по средата на стаята, а до него имаше две високи кристални чаши. Отворих бутилката и налях в две чаши, като подадох едната на нея.
- Та ще се събличаш ли вече - казах закачливо, а после кимнах към гардероба - ето там има няколко неща, които би могла да ползваш и всичките са изцяло мой.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Wed Dec 28, 2011 6:54 pm

Още в мига, в който видях розите... всичко друго сякаш изчезна и единственото, което исках да направя е да ги докосна. Като хипнотизирана вървях бавно към тях, сляпа за всичко друго, само дочувах глухо гласът на Крис, който ми казваше нещо за събличане.
- Аха...Какво? - промълвих тихо и извърнах поглед към него, но в същия момент несъзнателно протягах ръка към вазата с цветя и много ясно, се убодох.
- Ау... - изписках като малко дете и мушнах наранения си пръст между устните си.
Сигурно Крис си е помислил, че съм ужасно голяма лигла, затова просто откопчах ципа на роклята и с малка помощ тя падна.
- Мисля, че така е по-добре.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 8:22 pm

Приближих се до нея и целунах пръста й, като усетих как кръвта й се разпространи в устата ми и ме побиха приятно тръпки. Беше гъста, гореща и невероятно приятна на вкус. За момент ми се прииска още, но тогава просто се дръпнах от нея и отпих от шампанското. Не обичах да правя подобно неща, защото ставах ненаситен за всичко, което знам, че мога да получа. Отидох до гардероба и извадих една бяла риза, която й подадох да облече, поне докато мислите ми се разсеят. Не можех да я докосвам, докато съм в това състояние, защото в никакъв случай не исках да я нараня. Опънах се на дивана и затворих очи, а този момент не спря да се повтаря пред погледа ми. Все още усещах пръста й между устните си и горещата течност, която се стече по тях и нахлу в устата ми. Побиха ме тръпки и се отказах да стоя. Веднага оставих чашата си на масата и докато мигнех бях пред нея. Надигнах я, като я накарах да увие краката си около кръста ми, а докато я целувах я понесох към спалнята.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Thu Dec 29, 2011 6:12 pm

Харесваше ми да виждам тази страст и пламък, въпреки че не очаквах да започнем веднага.
Исках да го докосвам с нежните си пръсти, да си играя с него,да измъчвам ... възбуждам и предизвиквам желанията му. Похотливите ми устни търсеха неговите, жадни за целувки. Нямах търпение да го възседна като жокей, яздещ своя непокорен жребещ, но бях достатъчно търпелива да изчакам най-подхидящия момент. И все още с бялата му риза досоваща се едва-едва до тялото ми, плъзгах нетърпеливите си пръсти по горещата кожа на гърба му.
Приземих се меко на леглото, дърпайки го със себе си... върху себе си... очите ми разказваха какво искам да ми се случи, очаквах и желаех да докосна всяка малка част от това тяло.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sam Winchester Fri Dec 30, 2011 12:20 pm

Хвърлих я върху леглото и веднага се настаних върху нея, като бавно разкопчавах ризата. Защо въобще й я бях дал, след като бързо щях да се отърва от нея. Съблякох я за секунди, като с ризата и бельото й се озова на пода. Започнах да си играя с нея, като нежно я целувах, а от време на време я захапвах, но съвсем леко, макар че ми се искаше нещо малко по-различно. Най-накрая просто се отказах да си играя със собствените си желания и я ухапах по-силна в областта на кръста, а от там избиха няколко малки капчици кръв. Облизах ги, като претръпнах от удоволствие, но честно казано, с всяка капка исках все повече.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Мел Sun Jan 01, 2012 12:30 pm

Май се оказах като малка коала на пътя на големия лош тигър. Ха-ха, забавно звучи, но не е правилно, защото се давах за доброволна жертва.
Болката, която ми причиняваха острите му зъби беше сладка, желана. Оставях се в опитните му ръце и сладострасни устни, но само докато те подпалят оново чувството ми за ритъм и желание.
Придърпах лицето му, така че да задържа полуделия му поглед за момент. Целунах го, отначало нежно, а след това малко по-страстно, насочвайки го към шията си.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Лос Анджелис преди 2 месеца - Page 3 Empty Re: Лос Анджелис преди 2 месеца

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum