Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloomsburg Town Park

5 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Bloomsburg Town Park Empty Bloomsburg Town Park

Post by Rainbow. Mon Dec 12, 2011 7:18 pm

Bloomsburg Town Park Ar123967691131885

Bloomsburg Town Park Lagoon

Bloomsburg Town Park 6142417312_8c0475b797
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 12:51 am

Пристигнах в парка с едно дебело яке,беше ми толкова студено,тук просто бе невероятен клинч. Не ми харесваше рози град. Пъхнах ръцете си в джобовете нищо,че имах ръкавици,това си беше студено.
Подскачах от един на друг крак,като се надявах да не се бави много,защото скоро,щях да замръзна. Метнах на бързо качулката си,защото духна и гаден вятър и продължих да си подскачам на едно място.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 2:01 am

По улицата запищя звука от взетия рязък завой на Остин Мартина ми.

Bloomsburg Town Park 182214249iayng9

Колата се движеше невероятно бързо, защото закъснявах и то доста. Спрях на милиметри от нея, като се качих на тротоара, а тя отскочи назад, защото си помисли, че ще я прегазя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 2:05 am

-Леко!
В първия момент помислих,че е някой лунатичен идиот,който кара бясно но тогава го видях зад волана и се усмихнах,въпреки това сърцето ми още препускаше бясно:
-Хей и толкова ли богати са съдийте!
Вдигнах вежди учудено,знаех че не е съдия но се закачах. Но още треперех,не изкарах ръцете от джоба си и не свалих качулката от главата си.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 2:18 am

Излязох от колата, само по тениска, но не усещах студ. Вятъра разроши косите ми, а аз ги отметнах от лицето си, за да видя къде ходя. Заобиколих колата и отворих вратата, за да може дамата ми да влезе, а през това време казах закачливо:
Много повече, отколкото предполагате.
Затворих вратата и се върнах на шофьорското място, като я гледах как се съблича, защото в колата беше като в сауна. Обичах студа, но знаех, че тя няма да издържи, за това бях надул климатика на колата, но май малко бях попрекалил.
- И все пак ... това е наследство - казах напълно убедително.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 2:24 am

Изглеждаше все едно изкача от реклама за шампуан,с ултра обем и блясъл. В първия момент зяпнах но след това се окопитих и влязах бързо в колата,защото умирах от студ. Но щом влязох,се сблъсках с другата крайност. Тук беше тропически горещо,за това бързо свалих якето си,а след това и анурака останах по блуза но и нея щях да сваля,защото тук пък беше много горещо:
-Ето,защо си излязъл по тениска навън тук е торпически горещо,само един коктейл с чадърче.
Засмях се,след като му подметнах това:
-Сега къде,ще ме заведеш?
Попитах аз любопитно.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 2:46 pm

Това определено беше най-скучния ден от целия ми земен живот, направо откачах от скука, а имах желанието да направя толкова много неща. Засега се ограничавах с отегчителното изучаване на хората в централния парк на града, но очаквах скоро да ми омръзне и да се позабавлявам с някого, както само аз си знам.
Завих небрежно по една от алеите и забелязах няколко пейки и хора, насядали по тях. Направо очите ми светнаха от нервна възбуда и на лицето ми грейна лудешка усмивка.
Плъзнах се леко до едно момче или мъж, не можах да определя, още не можех да им свикна на хората. Изглежда не ме забеляза.
- Хей, Джони...искаш ли да ти досаждам!? - извиках жизнерадостно... май малко приличах на луда, но в този град кой не е? Освен това едва ли се казваше Джони, но после щяхме да уточним имената, ако не ме изгони.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 2:52 pm

Погледнах към момичето и затворих книгата, която четях. След секунда, когато се завъртях с лице към нея се усмихнах доволно, посочих я и заговорих със гласа си, който се разнасяше наоколо като пролетен бриз:
-И как по-точно ще ми досаждаш? - след това я загледах и попитах:
-Така де. Досаждането е термин, който използваме, когато едно същество кара друго да излезе от нерви, да се ядоса или просто казано на човешки език да желае да те убие, нали?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 2:59 pm

Изглеждаше все едно изобщо не го притеснява моето присъствие, дори напротив сякаш ме е чакал само да дойда. Интересно!
Всъщност това спокойствие беше малко странно, но все пак не се очаква да скачаш от радост докато четеш, нали? Тъпа.
- Значи ми позволяваш... ъм, как се казваше? - позамислих се за момент. - А, да... да ти бръкна в здравето? - попитах с все същия влудяващ ентусиазъм.
Имах идея как да му досаждам, но започваше да ми се вижда свестен, така че не знам дали исках да го нервирам... още от началото.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 3:04 pm

Засмях се и казах:
-Ами, да! - след което се изправих и казах:
-Така. Идеята ми е, че дори си и нямаш на идея как можеш да ми бръкнеш в здравето и можеш да засегнеш някой от чувствата ми, но ще оставя изненадата за по-късно. - след тези думи я погледнах и попитах:
-Имаш ли идея как да се дракаш с мен?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 3:25 pm

Не знаеше на какво се съгласяваше, можех да подлудя дори самия Луцифер, камо ли обикновен човек. Вероятно ще избяга с писъци оттук или дори по-лошо.
- О, знам повече отколкото си мислиш, но нека опитам да те подразня. - отвърнах загадъчно, макар че представа си нямах за какво говори. Какво ли трябваше да знам?
- Не, нямам... ще ми дадеш ли идея? - попитах иронично. - Всъщност мисля, че самото ми присъствие би трябвало да те дразни.
Гледах го за момент и в очите имаше само едно влудяващо спокойствие.
- Добре де... - отказах се накрая. - Наистина не мога да ти досаждам, толкова съм добра, че чак боли. - отвърнах смръщена и почти разочарована от себе си.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 3:31 pm

Смеех се насреща й и изглеждах супер спокоен. Загледах я в очите и казах:
-Какво стана? Ти искаше да ме подлудиш, а стана точно обратното. - след тези думи издишах спокойно и попитах:
-Нямаш ли някакви супер сили, с който да ми видиш чувствата? Душата? Мислите? - след това я загледах и допълних:
-Не знаех, че ще ти е толкова сложно - но бях сигурен, поне бях изчислил резултатите, че ако се опита да открие нещо, няма да намери нищо, защото в това тяло не се криеха никакви жизнени знаци и беше много трудно да се проникне през защитата му. Нещо, като антивирусна за дарби..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 3:44 pm

Направо ме влудяваше с това непоклатимо спокойствие, а най-гадното е, че той знаеше какво ми причинява.
- Чакай, чакай... защо мислиш, че съм...свръхестествена?
Мамка му, толкова много ли си личеше!? Все още не можех да разбера какво толкова ме отличаваше от хората, след като изглеждах като тях... и почти говорех така. Нацупих се леко, все още размишлявайки дали мога да му кажа какво съм... и още повече дали щеше да ми повярва.
- Аз съм ангел... - измънках из под носа си. - И имам много дарби, но ти имаш защита срещу тези, с които опитах да те проуча.
Дори мислите му не можех да доловя, толкова беше странно.
- Кажи ми какво си и защо не мога да прочета поне мислите ти?

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 3:52 pm

Bloomsburg Town Park Heath_ledger_2008_photo_by_jochen_2

Направих намусена физиономия, а след това и казах:
-Няма пък - изплезих и се и започнах да надувам бузите си, като издухах въздуха и се получи един звук, който беше попринцип дразнещ, а след това пак се засмях и допълних:
-Накарай ме! - като леко се доближих и зачаках да видя дали може да се сдържи. Очите ми гледаха право в нейните и се опитах да и покажа, че това в момента беше предизвикателство за нея.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 4:02 pm

Всячески се опитвах да не обръщам внимание на щуротиите, които правеше, но не се получаваше. И започнах да се смея на странния звук, който правеше с устата си.
Оу, май току-що ми постави ултиматум... е, не знаеше с кой се закача.
- Да те накарам... това ще е по-лесно отколкото да вземеш близалката на бебе. - подсмихнах се леко.
Но колкото и да се опитвах да използвам някоя от дарбите си върху него, все едно силата й удряше по метал. Само дето не се чуваше оглушителния звук на дрънчене.
Добре, сменяме тактиката.
Погледнах го с най-миловидния си поглед и най-чаровната усмивка, на която бях способна. Никой не би могъл да устои на това.
- Моля те... кажи ми какво си... моля.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 4:10 pm

Усмихнах се и казах:
-Аз съм... - и точно, когато се чу един звук, който може бе щеше да издаде тайната ми допълних:
-Няма да ти кажа - докато казвах това клатех леко дупето си, защото бях станал от пейката и се бях навел пред нея. Ухилен до уши и с тихо кикотене допълних:
-Не можеш да ме спечелиш с мили неща.. - преглътнах и се доближих максимално до нея, като и подшушнах:
-Можеш да опиташ да си по-лоша, защото нищо не действа върху мен.. - изправих се и долно казах:
-Имам защита срещу абсолютно всичко!
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 4:35 pm

Тъкмо си мислех, че ще ми каже, но къде ти? Погледнах го нацупена като малко дете, но това трая само момент. Вече мислех върху следващата си идея, а той размахваше сочното си дупе точно пред погледа ми. И точно преди да го шляпна, се отдръпна все едно предвиждаше ходовете ми.
- Да, явно имаш защита и срещу мили неща. - отвърнах леко нацупена.
Чакай малко, каза да опитам да съм по-лоша... че аз съм въплащение на доброто. Едва ли знаеше, че мога да го изпържа, ако е човек или нещо подобно. Можех да създам илюзия за нещо, което го ужасява... а откъде да знам какво го плаши? Задънена улица.
Усмихнах се дяволито и плъзнах леко ръката си по бедрото му.
- Моля те кажи ми... ако не искаш да стана наистина лоша. - говорех с толкова мек глас, все едно казвах, че ще го заведа на разходка.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 4:43 pm

Изправих се и не помръднах, а движението на ръката й не ми повлия, като казах:
-Няма пък - я гледах от високо. Горд от това, че я тормозя, а след това и казах:
-А и колко лош може да е един ангел. - вдигнах рамене и допълних:
-Добре.. имам идея... ще ми кажеш някоя много.. много голяма тайна, която ще ме.. ами.. ще ме накара да кажа Уау, а аз.. ще ти дам жокер на отговора, какво съм. Искаш ли? -като тя усети как моята ръка се плъзна по нейното бедро и чаках отговора й.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 5:35 pm

Този направо е железен, щом дори не трепна от докосванете ми. Не можех да повярвам, а освен това отново не ми каза това, което желаех. Двойно прецакване... знаеше как да играе, това му го признавам.
- Ами... много може да е лош един ангел като се замисля.
Определено не искаше да знае, че точно затова ме изритаха от красивата градина, наречена Рай.
- Да ти кажа тайна... - любопитството ми надхвърляше всякакви нормални граници, така че. - За кого? Искам!
Говорех с такава готовност да стана доносник, че направо беше срамно. Погледнах ръката му, която сега се плъзгаше по бедрото ми. Играеше подло.
- Внимавай само къде си пъхаш ръцете.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 5:37 pm

Усмихнах се и казах:
-Аз внимавам. Просто пъхам моята там, където ти пъхаш твоята - след тези думи я погледнах в очите и казах:
-Тайна за теб! - след което преглътнах и допълних:
-Нещо, което не би казала на всеки - и се усмихнах подло.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 5:57 pm

Туше! Ето, че отново успя да ме затапи тотално. Ех, май ударих на доста голям камък с него, но пък изглежда щеше да стане интересно. Имаше такива изгледи, ако не трябваше да кажа нещо за себе си, което не бих казала на друг.
И вероятно той си мислеше "Какво толкова интересно може да каже един ангел".
- Нека да видим... нещо за мен, ами аз... съм... шокохоличка. - изкикотих се. - Не, шегувам се.
Погледнах го изпитателно, не знаех какво може да го изненада... вероятно някоя щуротия, която съм свършила, но това бяха безинтересни неща.
- Аз... пращам в ада всеки, който попадне в леглото ми. - измънках цялата пламнала от срам и дори леко криех лицето си.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 6:14 pm

Челото ми се сбръчка, а веждите ми се повдигнаха на метър от очите. Бях толкова учуден. Не бях чувал за такова нещо. Седнах до нея на пейката и казах:
-Ама абсолютно всеки? - след това преглътнах и казах:
-Значи всеки.. а ако само е лежал с теб в едно легло? - след това се почесах и казах:
-Добре.. спечели.. аз съм Робот! - след това се засмях и казах:
-И да.. говоря сериозно!
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 6:24 pm

След като попита дали наистина аблсолютно всеки попада в пъкъла след една нощ с мен, само вдигнах леко глава и кимнах безизразно. Разбира се това беше по мое желание, можех да го изпратя и на друго място стига да поискам.
- Наистина ли си робот?
Вероятно се шегуваше, едва ли щях да спечеля толкова лесно. Сигурно след малко щеше да извика "Шегувам се" и да постави още някое условие, за да ми каже истината. Но като се загледах по внимателно, нямаше изражението на някой, който лъже.
- Значи ако те ударя ще издрънчиш? - попитах с леко присвити очи.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 6:30 pm

-Не-е-е. - отговорих с леко кикотене:
-Аз съм киборг. Идвам от друга планета. Така де.. паднах от друга планета и.. това, което искам да кажа е, че съм покрит с кожа. Като истински човек съм външно. - след това я загледах и допълних:
-Ако искаш можеш да ме докоснеш. Кое е най-любопитното ти място за един робот?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 6:37 pm

Гледах го сякаш току-що е паднал от друга планета пред мен. Исках да задам толкова много въпроси, че те направо се преплитаха и объркваха в главата ми.
Просто седях и го слушах с невиждан досега интерес.
- От коя планета идваш? Близо ли е до тази?
Оу, даваше ми позволение да го докосна... е, това му беше грешката. Аз бях като онези деца, който искат да пипнат всичко, за да се уверят, че е истинско.
- И имаш всички човешки чаркове? - попитах с вдигнати вежди, докато протягах ръка, за да докосна бузата му. Това място ми се стори най-прилично, все пак сме в парк. Наистина беше кожа, толкова приятна на допир и изглеждаше толкова истинско.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum