Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renesmee

2 posters

Go down

Renesmee Empty Renesmee

Post by Renesmee Tue Oct 22, 2013 9:09 am









Renesmee Constance


werewolf






"But I can't compete with a she wolf who has brought me to my knees"




nessie - twenty-two - teresa palmer




"Дишай, издишай..Дишай, издишай.."
Трябваше да си го напомня през минута.Трябваше да си напомня как се извършваше действието и какво беше значението му за живота й.Но какъв ти живот?Току-що беше разбрала, че беше убила родителите си.
Усети топлата ръка на брат си върху рамото си, но тя не заслужаваше подкрепата му.Тя беше чудовище.По русите й, дълги коси и по красивите дрехи се стичаше ярко червена кръв.. показваща извършеното от нея.Петната бяха толкова ярки, чак непоносими за гледане, но тя беше застанала в огледалото, взирайки се в отражението си.Някога обичаше това отражение.Да, тя харесваше плътните си устни, сините очи, добре изразените черти на лицето си.. Никога не бе предполагала, че в това лице някога единственото, което ще види е скръб и омраза.А това тяло, някога толкова стройно и изискано.. сега беше отпуснато, едва намирайки сили да стои изправено.Някога Ренесме имаше всичко и само за една вечер то се преобърна в нищо.
- Ще намерим решение за това, Неси.. Ще те излекуваме.
Слабо чуваше думите му и й трябваха минути да ги осмисли.Главата й беше съвсем другаде в момента.. Не беше с брат й, не беше в тази мъртвешки тиха стая..
- Какво решение?Аз съм ги убила.. ти си ме видял... И знаеш ли какво?Махам се оттук.
Без да чака за отговор тя изхвърча от стаята, отивайки в нейната собствена.Взе първия сак, който й попадна в ръцете и събра най-важните си неща в него.Слабо обръщаше внимание на брат си, който се опитваше да я спре, докато точно преди да излезе през входната врата се обърна към него.
- Направи им погребение и продължи живота си.. Забрави за това, забрави за мен.. просто продължи напред.Ще ми липсваш.
Някога се смяташе за силна, но сега, със всека крачка направена след зейналата врата, тя се чувстваше все по-слаба и по-слаба.Нямаше сили да понесе отсъствието на родителите си.Нямаше сили да понесе тъгата на брат си.Нямаше сили да го погледне.Не знаеше какво я очаква след това, но знаеше, че няма да се върне тук.





Renesmee
Renesmee

Buffalo
Posts : 3

Back to top Go down

Renesmee Empty Re: Renesmee

Post by Sam Winchester Tue Oct 22, 2013 5:40 pm

Одобрена си, приятно прекарване Renesmee 3143094062 
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum