Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Барни Стинсън

2 posters

Go down

Барни Стинсън Empty Барни Стинсън

Post by Barney Stinson Thu Feb 23, 2012 6:15 pm

Име: Барни Стинсън
Възраст: 30
Раса: Човек
Дарби: Чарът му и Магията!
Характер: Наперен, мислещ най-много за себе си и малко за приятелите си. Той знае как да бъде забавен и не обича да бъде тъжен. Мотото му е "Когато съм тъжен, спирам да тъгувам и ставам НЕВЕРОЯТЕН!", но дори и да е такъв не е безчувствено същество и има моменти, на който показва и наранената си душа.
История: Роден в Албърки Ню мексико на 15 юни 1982. Израства в Рюдосо, Ню Мексико град на 120 мили от Албърки, където в 4 клас става актьор. Там заедно със своят по-голям брат печели награда, като образа на Тото от Магьосника на Оз. След завършването на средното си образование той иска да стане актьор, но не се получава. Причината - жена. Влюбва се в едно момиче и иска да обиколи света с нея. Тя го зарязва заради по-възрастен и по-грозен, но по-богат и по-наперен мъж. Това се случва в Ню Йорк. Тогава той се превръща в нов човек. От хленчещ хлапак става непукист, който желае само да се забавлява с момичета. От тогава фразите му са от рода на "Костюмирай се!" или "Ще бъде Леген.... изчака-а-ай... дарно!" Винаги е с усмивка на лицето и е... Велик!
Допълнителна информация:
Барни Стинсън Barney-Stinson-Awesome

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Барни Стинсън Empty Re: Барни Стинсън

Post by Sam Winchester Thu Feb 23, 2012 6:50 pm

Одобрен си. Само си попълни профила Барни Стинсън 1905007264
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum