Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ти и аз, моя милост и мен

Go down

Ти и аз, моя милост и мен Empty Ти и аз, моя милост и мен

Post by Rainbow. Sat Nov 05, 2011 8:47 pm

Двойник


Двойникът е живо, генетично копие на реалено съществуваща личност, с единствената разлика, че двойникът може да предсказва беди, свръзани с "оригинала" и вижда бъдещето. Иначе е безобиден.


Двойнственик

Двойнствениците са същества, притежаващи две личности, но не като болестно състояние. Двете личности може да са от различен пол, етнос, възрастова група - без ограничения, и делят контрола над тялото, като известно време то се изменя в едната личност, после се изменя в другата. Двойнствениците не могат да се преобразяват в някой, който не е една личностите им. Притежават свръхсила и дарба да разпознават всяко свръхестествено същество, съответно и неговите способности, история, всичко.
Могат да влизат в Чистилището и Ада.


Сомнамбул

Това е безсмъртно същество, което на пръв поглед е просто обокновен човек. В по-честите случаи самия човек изобщо не подозира в какво се превръща нощем, след като заспи. Минути, след като потъне в сън, човекът се събужда, но всъщност това не е той, а някаква негова личност, която има силно изразена индивидуалност. Много често дори тази личност е зла, има собствено мнение и чувство за хумор. Сомнамбулите се раждат такива и от тях отърваване няма - ако човек не спи, за да не се превръща в това същество, става много лошо. Ако пък заспи, пак е лошо, тъй като след като сомнамбулът в него си "свърши работата", обикновени човекът не помни нищо. Сомнамбулите се отличават с много голяма физическа сила.
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum