Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елизабет.

2 posters

Go down

Елизабет. Empty Елизабет.

Post by Ел. Thu Aug 02, 2012 2:27 pm

Елизабет. 5089167T
Барбара Палвин.


Горделивост. Високомерие. Как го наричахте в днешно време? А да.. студена кучка? Както и да е, каквото и да кажете си остава завист към моето собствено величие. В пълен блясък както винаги аз се появявам на своята въображаема сцена. Гордостта е най- важното в един човек- поне по мое лично мнение. Но когато някой има много повече от вас и не достигате нивото му /разбира се има 1 такъв човек- мен./ и започвате да си играете на 'думички' и казвате, че било горделивост или пък самочувствие без покритие. Аз лично съм на мнение, че моето самочувствие си е с 'двойно покритие'. Така де- аз съм демон, Смъртен грях, мога да правя каквото си пожелая, да предизвиквам хората да се държат като мен /даа.. това винаги обира овациите./ . О да не забравяме и факта, че мога да подпалвам неща, когато съм изнервена.. или пък ми е скучно? Но разбира се най- забавното от всички е.. *барабани моля*.. да си играеш с кръвообращението. С едно помръдване на малкото си пръстче, мога да спирам кръвоносни системи, да ги забързвам, забавям.. в общи линии да правя каквото си искам със забавната ви червена течност. Е разбира се, когато имате.. как го наричате? тумор?.. не беше нещо друго.. както и да е. да го наречем 'преграда във вената' е толкова лесно да се разруши.. но това изобщо не е весело.. така че не го правя много чест.. кого лъжа, никога не го правя. Та много се отклонихме от темата, а именно- мен! Трудно е да се замислиш за нещо друго дори за момент, нали? (: От моето сладко личице с големи зелени очи, вълнистата кестенява коса и пленяващата усмивка. О да не забравяме и перфектната форма на тялото и идеалният светъл цвят на кожата. Аз съм перфектна. Разбира се. И сега ще ме наречете 'надута' /не разбирам от къде идва това, понички, балони?/. Но за ваше сведение, недостойни дори да разговарят с мен, човеци, да оценяваш себе си и красотата си е много важно. Разбира се ако си красив. Защото повечето идиоти, обитаващи тази планета не са. Разбира се, абсолютно винаги, това трябва да върви с прелестно име, не можете да изглеждате добре и да се казвате.. например Дик. Кой по дяволите би кръстил сина си така? Само го обричате на цял живот обиди.. но разбира се това е изключително забавно за обиждащият. През моят живот са минали толкова нещастници с това име.. и е винаги забавно. Докато не решат да гушнат букета, ритнат камбаната, понеже са прекалено изморени и не издържат на моите забавления. Пф. Но стига съм раздавала ценните си съвети наляво и надясно- и без това нищо няма да ви влезе в главите. Искате да разберете каква е историята ми? Хмм. Ами преди много, много, наистина много време бях човек /знам невероятно е нали?/. Дадада имах всичко, за което бездомните дечица си мечтаят, любящо семейство /пълни глупаци./ + един кръг от чуруликащи, обожаващи ме приятели /безгръбначни червеи/. Гордостта беше най- доброто ми качество, но то започна да ме обхваща, бавно превръщайки ме в.. бам!.. демон. Или Смъъъртен грях. Пълни глупости. Няма да изгниете в ада, само защото сте 'се поддали на греха'.. хм. всъщност може и да се случи както и да е, мен не ме засяга. Та имах си семейство от пълни идиоти + един куп приятели, знаещи само да ме обожават и чудещи се как да приличат на мен. Всичките измряха в напълно 'случаен' пожар, с който нямам нищо общо разбира се. Това беше тоооолкова отдавна. И нямаше от онези дебели чичковци, тъпчещи се с понички, които наричате 'пазители на реда' ;; 'полицаи'. Сега си имам ново семейство. Съдържащо още 6 члена, освен най- великият. тоест мен. Похот, Гняв, Чревоугодничество, Леност, Алчност, Завист. Свестни са. Разбира се не са толкова уникални колкото мен, но в сравнение със старото ми семейство са си чисти ангелчета. Сериозно ли казах това? добре де. същински демончета. това звучи глупаво ако с 'демончета' интерпретираш днешното значение? Тогава би трябвало да значи, че са ужасни. Добре, все ми е тая изморих се. Та в общи линии аз съм едно красиво, прелестно създание, което обикаля света, оставя хората да се възхищават на уникалността му и да се забавлява. Au Revoir, глупаци.

Допълваме:
- заклета пушачка.
- дрогира се от време на време.
- пие всяка вечер.
- абсолютно пристрастена е към шоколад.
- любимият й цвят е сребристият.
- малките деца я отвращават.
- харесва котките, но не понася кучетата.
Ел.
Ел.

Posts : 5

Back to top Go down

Елизабет. Empty Re: Елизабет.

Post by John Mustang Thu Aug 02, 2012 3:05 pm

Одобрена си :* Ще те помоля да попълниш профила си
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum