Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shalimar

2 posters

Go down

Shalimar  Empty Shalimar

Post by Shalimar Sun Jul 29, 2012 7:20 pm

Shalimar  Tumblr_lemta5Mls71qea608o1_500

Име: Шаламар
Възраст: 1500
Раса: черноок демон
Дарби: каквото могат демоните

Shalimar  Tumblr_m7x94i6Sdt1qb6aq5o2_250
Характер:
Шаламар е доста различна от демоните, да тя е манипулативна и арогантна,
държи всичко да се случва по нейният начин и не приема не за отговор, но това е само демонската част от нея. Но за разлика от останалите демони в нея все още живее споменът за това какво е да си човек. А като такъв тя е била своенравна и жизнена, любяща и мила, състрадателна и дори ранима и това я прави различна от другите. Макар и демон тя се опитва да се бори на страната на доброто.

Shalimar  Tumblr_led3pz7Qvk1qea608o1_500
История:
Родена преди повече от хиляда години, тя е била само човек или не точно... била е вещица. Знаела е заклинания и е правила магии, но единствено за да помага на хората които са в нужда. Човечността е най - голямото ѝ богатство и това е нещото което най - много ѝ липсва когато се превръща в демон. Никога не се сближава защото знае, че те рано или късно ще умрат. Не се подчинява никому и се опитва да изкупи греховете си като се бори за доброто, което не е никак лесно особено ако си демон..


Допълнителна информация: има няколко татуса -
Spoiler:
Shalimar
Shalimar

Goat
Posts : 1
Job/hobbies : Studied Civil and Corporate Security
Humor : Honestly, I don't really think people can change. At the end of the day , you are who you are. And, it's probably who you've always been.

Back to top Go down

Shalimar  Empty Re: Shalimar

Post by Sam Winchester Sun Jul 29, 2012 7:41 pm

Одобрена си braces попълни профила и се забавлявай
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum