Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джоана Бет Харвел

2 posters

Go down

Джоана Бет Харвел Empty Джоана Бет Харвел

Post by Джо Харвел Wed Feb 22, 2012 8:50 pm

Джоана Бет Харвел 567
Здравейте...знам,че изглеждам като типичното американско момиче,което учи в гимназия,има много приятели и сладко гадже....но не съм.Историята ми започва с родителите ми...естествено.
Бях родена в домът на Уилиъм и Елън Харвел,нямам много спомени с баща си,но тези който имам са ми скъпи.Това което го отличаваше от останалите бащи не бе фактът,че притежаваше бар и много оръжия,беше причината порадикоято имаше оръжията...той беше ловец.Не,нямам предвид от онези,който обиват майката на Бамби,а от онези,които хващат онова което е под леглото и в килера ви.Да,вече разбрахте.Той беше ловец на свръх естественото,и при това един от най-добрите...поне така са ми казвали.
Стигнахме,до причината поради която не го познавам...той...той почина когато бях малка...Бил е на лов с колега...и не се върна...
Сега,аз се уча да съм ловец,признавам,че не ме бива с пистолетите,но с ножа съм ненадмината.Жалко,че майка ми не ми дава да ловувам...не ми даваше...Скарахме се и аз заминах,намерих си работа като барманка и ловувам сама.Признавам,че е малко страшно,но аз знам как да се защитя...все пак,имам точният мерник на татко.


Джоана Бет Харвел Tumblr_lfe8zwiZ2c1qfy48oo1_500

Не обичам да говоря за себе си,не ме интересува мнението на другите,въпреки,че ме е грижа за тях самите.Предатели,демони,вампири,духове,върколаци и всякакви други създания...не ги мразя,но те определено не ми дават повод да ги обичам.
Аз съм човек и възнамерявам да си остана такава до края на краткият си живот...
Защо кратък?Забравяте,че съм ловец,никой няма да ме пожали само защото съм русо момиче със сини очи.В грешка сте ако си мислите така.
В момента съм на 19 години,след около четири месеца ще навърша 20 години и сигурно ще го отпразнувам в някой хотел,час или два преди да отсеча главата на нещо което убива.
Е...това беше моята история до тук...ще ми помогнете ли да я продължа?


Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Джоана Бет Харвел Empty Re: Джоана Бет Харвел

Post by Sam Winchester Thu Feb 23, 2012 4:38 pm

Одобрена си. Добре дошла ... и да се забавляваш Джоана Бет Харвел 707763590
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Джоана Бет Харвел Empty Re: Джоана Бет Харвел

Post by Джо Харвел Thu Feb 23, 2012 9:07 pm

Мерси :) Определено Wink

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Джоана Бет Харвел Empty Re: Джоана Бет Харвел

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum